Przejdź do głównej treści
Otwiera się w nowym oknie

Daniel ma tysiące powodów, by siedzieć i narzekać, ale wcale tego nie robi, wręcz przeciwnie - śpiewa, uśmiecha się do wszystkich, komentuje bajki i na głos czyta książki. Jest wdzięczny za wszystko, a jego szeroko otwarte, piękne oczy pokazują całe dobro jakie ma w swoim wnętrzu. Opiekuje się nim na co dzień mamusia, która jest najcudowniejszą pielęgniarką pod słońcem i kocha Daniela nad życie. Jest jej trudno, bo brakuje im w domu odpowiedniego wózka, stołu i sprzętu potrzebnego do sprawniejszego funkcjonowania. Nie mają za dużo pieniążków więc sami zakupić tego nie mogą.

Dlatego 10 grudnia w Parku Zdrojowym przy "Grzybku" spotkamy się wszyscy, by w czapkach mikołajowych przebiec odpowiedni dystans, połączyć wspólne siły i dobre serca i przy tej okazji zebrać potrzebną Danielowi do lżejszego życia kwotę. Nie pierwszy raz ta inicjatywa, po raz trzeci Rabka stanie się najcieplejszym miejscem na świecie w samym środku zimy.

Zapraszamy wszystkich na start o godzinie 11.00. Każdy może zostać Świętym Mikołajem, który z radością da coś od siebie dziecku, tak bardzo potrzebującemu dzisiaj naszej pomocy. Sami sobie nie poradzą...Razem możemy wszystko!