Przejdź do głównej treści
Otwiera się w nowym oknie

Andrzej jest mieszkańcem Rabki, ma 21 lat i potrzebuje naszej pomocy. Jako 13 - latek przeszedł kilka operacji guza mózgu, to niestety spowodowało czterokończynowe porażenie i poruszanie się na wózku inwalidzkim. Andrzej jest cudownym, młodym człowiekiem, któremu los zadał wiele bólu, odebrał beztroskie dzieciństwo i młodość. Razem możemy sprawić, by tegoroczne święta przyniosły ulgę w cierpieniu i poczucie, że są na świecie dobrzy ludzie, którzy potrafią być wsparciem i podporą. Pragniemy zebrać fundusze na nowy wózek inwalidzki dla Andrzeja, gdyż obecny jest w bardzo złym stanie.

Wpisowe do biegu to wolny datek, który pozwoli na pomoc Andrzejowi.
Można również pomagać wpłacając na nr konta:
Fundacja Avalon
Aleja Wincentego Witosa 31/108
00-710 Warszawa

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001  Tytuł wpłaty: Koźlak 8228.

Honorowy patronat nad akcją objął Marszałek Województwa Śląskiego, Pan Wojciech Saługa oraz Burmistrz Rabki Zdroju, Pani  Ewa Przybyło.

Nasza akcja została objęta również patronatem medialnym, w związku z czym o naszym Biegu Mikołajów z pewnością usłyszą Państwo nie raz na falach radiowych i telewizyjnych: TVP3 Katowice, TVS, Radio Silesia, Radio eM, SFERAT TV. Ponadto przeczytają Państwo o  naszej akcji w Tygodniku Podhalańskim, Dzienniku Zachodnim i na stronie Zespołu Szkół przy Śląskim Centrum Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowym w Rabce Zdrój oraz naszemiasto.pl.

Mamy serdeczną prośbę, skierowaną do wszystkich ludzi dobrej woli, o włączenie się w akcję Bieg Mikołajów !