Przejdź do głównej treści
Otwiera się w nowym oknie

Małopolski Tele-Anioł pozwala na szybkie wezwanie pomocy w każdych okolicznościach – niezależnie czy potrzebna jest pomoc medyczna, zagrożone jest bezpieczeństwo czy po prostu potrzebne wsparcie.

Z Centrum Teleopieki korzysta już 3 tysiące osób niesamodzielnych, którzy dzięki bezpłatnej opasce bezpieczeństwa z kartą SIM mogą w szybki sposób skontaktować się z ratownikiem medycznym. Do Centrum Teleopieki uczestnicy projektu mogą także zadzwonić by uzyskać pomoc w codziennych sprawach. Ponadto nasi podopieczni mają możliwość skorzystania ze specjalnych usług opiekuńczych, które są świadczone w ich domu.

Małoplski Tele-Anioł to także możliwość niesienia pomocy mieszkającym w pobliżu seniorom, osobom niesamodzielnym i niepełnosprawnym. W ramach projektu poszukujemy opiekunów i sąsiadów z terenu województwa małopolskiego, którzy chcą poświęcić swój czas i pomóc osobom niesamodzielnym w codziennych czynnościach. Osoby zainteresowane współpracą dzięki bezpłatnemu szkoleniu mogą uzyskać nowe kwalifikacje zawodowe oraz znaleźć zatrudnienie w ramach projektu. Trwa rekrutacja do projektu!

Zachęcamy do kontaktu pod nr 12 61 60 611. Więcej informacji o projekcie znajdą Państwo na stronie www.malopolska.pl/teleaniol