Przejdź do głównej treści
Otwiera się w nowym oknie

Zajęcia prowadzone są w rytmie dynamicznej muzyki, na specjalnych rowerkach zanurzonych w wodzie, gdzie pedałujemy często zmieniając pozycję oraz wykonując przy tym przeróżne ćwiczenia - przysiady, skłony angażując nie tylko mięśni nóg, ale tez brzucha, ramion i barków.

Jest to trening dla każdego niezależnie od wieku. Może to być trening aerobowy, interwałowy, czy też trening „pod górkę” czyli ze stopniowo zwiększającym się obciążeniem. Podczas ćwiczeń aerobowych spala się zbędna tkanka tłuszczowa, poprawia się praca serca i płuc oraz ogólna kondycja fizyczna.

Jest to skuteczny sposób na walkę z cellulitem, gdyż ciśnienie hydrostatyczne wody działa jak masaż limfatyczny, dzięki czemu organizm szybciej pozbywa się toksyn i szkodliwych produktów przemiany materii. Wykorzystywanie oporu wody jako elementu obciążenia treningowego wzmacnia mięśnie i wysmukla ciało.

Podczas 45 minut ćwiczeń można spalić do 1000 kcal.

Aquaspinning polecany jest tez przez ortopedów osobom po urazach, wypadkach, gdyż po zanurzeniu w wodzie ciało i stawy są odciążone, dzięki czemu mamy zmniejszone ryzyko urazów.

Masujące działanie wody ma korzystny wpływ na:
perystaltykę jelit,
dolegliwości żołądkowe
poprawia elastyczność skóry.
walkę z żylakami.

Jest to świetna zabawa, podczas której uwalniane są endorfiny, czyli hormony szczęścia - a te poprawiają nasze samopoczucie!

➡️ Zapraszam na zajęcia, które odbywają się w poniedziałek o godzinie 19.00 i w środę o godzinie 18.00

➡️➡️➡️ Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w zajęciach – zadzwoń 728 119 957 !